راهنمای تصویری دانلود و نصب متاتریدر آیفون (iOs) فیبوگروپ

💢 اگر شما در بروکر فیبوگروپ یک حساب دمو و یا حساب واقعی دارید و می خواهید بر روی گوشی موبایل آیفون خود نرم افزار متاتریدر۴ را نصب کنید، دستورات راهنمای تصویری زیر را مرحله به مرحله انجام دهید تا پلتفرم متاتریدر۴ بر روی گوشی همراه iOS شما نصب و فعال شود.

💢 اگر حساب دمو و یا واقعی ندارید ابتدا از اینجا یک حساب دمو یا حساب واقعی افتتاح نمایید، و پس از دانلود و نصب نرم افزار متاتریدر ۴ فیبوگروپ را بر روی موبایل آیفون یا تبلت iOS خود، با در دست داشتن یوزر نیم و پسورد حساب مطابق راهنمای زیر عمل کنید.

💢 توجه : اگر از قبل بر روی گوشی خود نرم نزار متاتریدر اندروید را نصب کرده اید، از مرحله (۳) به بعد را با در دست داشتن یوزر نیم و پسورد حساب دمو و یا ریل پیگیری نمایید.

🔴 مرحله (۱)

برای دانلود نرم افزار متاتریدر ۴ ، بر روی موبایل آیفون و یا تبلت iPad، زمانی که توسط گوشی و یا تبلت خود آنلاین هستید اینجا را کلیک کنید و نرم افزار متاتریدر ۴ را مطابق تصویر شماره ۱ اینستال (INSTAL) کنید – تصویر شماره ۱

تصویر شماره 1 - دانلود متاتریدر

تصویر شماره ۱ – دانلود متاتریدر

🔴 مرحله (۲)

پس از پایان یافتن دانلود متاتریدر دکمه (OPEN) را انتخاب کنید – تصویر شماره ۲

تصویر شماره 2 - باز کردن نرم افزار پس از اتمام دانلود، دکمه open را انتخاب کنید

تصویر شماره ۲ – باز کردن نرم افزار پس از اتمام دانلود، دکمه open را انتخاب کنید

🔴 مرحله (۳)

پس از اتمام مرحله دانلود و نصب نرم افزار متاتریدر ۴ و انتخاب دکمه اُپن (OPEN) وارد صفحه ای مانند تصویر شماره ۳ می شود. در این مرحله باید مطابق شکل ۳ گزینه Login To An Existing Account را انتخاب کنید.

توجه ! – بلافاصله پس از انتخاب دکمه اُپن به این صفحه هدایت می شوید – تصویر شماره ۳ – و نرم افزار یک شمارش معکوس ۱۰ ثانیه ای دارد، شما باید در این فاصله ۱۰ ثانیه، گزینه سوم Login To An Existing Account را انتخاب کنید.

انتخاب این گزینه به این معناست که شما از قبل یک شماره اکانت و پسورد دارید و میخواهید با آنها به نرم افزار متاتریدر متصل بشوید.

تصویر شماره 3 - پس از انتخاب دکمه open و پایان یافتن مرحله نصب شما به صفحه شماره 3 هدایت می شوید.

تصویر شماره ۳ – پس از انتخاب دکمه open و پایان یافتن مرحله نصب شما به صفحه شماره ۳ هدایت می شوید.

🔴 مرحله (۴)

مطابق – تصویر شماره ۳ – پس از انتخاب Login To An Existing Account به صفحه دیگری هدایت می شوید، – تصویر شماره ۴ – در این صفحه مطابق شکل عینا عبارت FIBO-FIBO Group را تایپ کنید و بر حسب اینکه حساب دمو دارید و یا حساب واقعی سرور خود را انتخاب کنید:

– اگر حساب دمو در فیبو دارید FIBO-FIBO Group MT4 Demo Server را انتخاب کنید
– اگر حساب واقعی دارید گزینه FIBO-FIBO Group MT4 Real Server را انتخاب کنید

تصویر شماره 4 - در این صفحه جدید باید عینا عبارت FIBO-FIBO Group را تایپ کنید و سرور دمو و یا ریل (واقعی) را انتخاب کنید

تصویر شماره ۴ – در این صفحه جدید باید عینا عبارت FIBO-FIBO Group را تایپ کنید و سرور دمو و یا ریل (واقعی) را انتخاب کنید

🔴 مرحله (۵)

پس از انتخاب نوع سرور واقعی (Real) یا دمو در مرحله ۴ ، به صفحه ای مطابق – تصویر شماره ۵ – وارد می شوید و باید لاگین و پسورد حساب خود را وارد کنید.

تصویر شماره 5 - در این مرحله مطابق تصویر شماره 6 می بایست لاگین و پسورد حساب خود را وارد کنید.

تصویر شماره ۵ – در این مرحله مطابق تصویر شماره ۶ می بایست لاگین و پسورد حساب خود را وارد کنید.

 

🔴 مرحله (۶)

مطابق تصویر شماره ۶ لاگین و پسورد حساب خود را وارد کرده ، دکمه سبز رنگ save password را انتخاب کرده و در انتها دکمه آبی رنگ Done را انتخاب کنید.

اگر مراحل را درست انجام داده باشید در نهایت باید مطابق – تصویر شماره ۷ – به اکانت خود متصل شوید.

تصویر شماره 6 - پس از وارد کردن لاگین و پسورد و انتخاب دکمه Done باید به اکانت خود متصل شوید

تصویر شماره ۶ – پس از وارد کردن لاگین و پسورد و انتخاب دکمه Done باید به اکانت خود متصل شوید

 

🔴 مرحله (۷)

اگر مراحل وارد کردن لاگین و پسورد را درست انجام داده باشید در نهایت باید مطابق – تصویر شماره ۷ به اکانت خود متصل شوید. و در بالای صفحه نام صاحب حساب، شماره حساب و نوع حساب را مشاهده کنید و همچنین در انتهای صفحه باید عدد سرعت اتصال به اینترنت را ملاحظه کنید، مثل Traffic:819 kb .

تصویر شماره 7 - پس از ورود پسورد و انتخاب دکمه done شما به حساب خود متصل می شوید، و باید در پایین صفحه موبایل خود سرعت اتصال اینترنی را می بینید.

تصویر شماره ۷ – پس از ورود پسورد و انتخاب دکمه done شما به حساب خود متصل می شوید، و باید در پایین صفحه موبایل خود سرعت اتصال اینترنی را می بینید.

کلیه حقوق مطالب منتشر شده در این وب سایت به "ایران بورس آنلاین" متعلق است و هر گونه کپی برداری از آن ممنوع است.

بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین
بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین